سقوط درخت تنومند در خیابان اصلی نهاوند/چند سال است این درختان هرس نشده اند؟

داروخانه ها، مطب پزشکان و آزمایشگاه ها واقع شده اند.

دوشنبه شب  هنگام بارش باران و وزش باد در خیابان هفده شهریور نهاوند و تنها چند متر پایین تر از داروخانه شبانه روزی  یکی از درختان چند ساله و تنومندی که سالهای سال است به داخل خیابان خمیده شده بود  از ریشه کنده  و به داخل خیابان سقوط می کند.

شدت این حادثه به حدی بود که خیابان هفده شهریور  به طور کامل مسدود  و برق 30 درصد شهر نهاوند قطع شد و عملیات پاکسازی  و انتقال لاشه درخت از وسط خیابان و  داخل پیاده رو ، و وصل مجدد برق بیش از سه ساعت به طول کشید.

با وقوع این حادثه سیدرضا سلامتی معاون فرماندار نهاوند که شب پرکاری هم  داشت، رئیس اداره برق و تمام عوامل زحمت کش آن به همراه برادران نیروی انتظامی ، پرسنل زحمت کش و فعال شهرداری نهاوند به همراه حسنوند معاون شهردار و نیروهای همیشه آماده باش هلال احمر در محل حادثه حاضر شدند.

همه عوامل حاضر خصوصا کارگران زحمت کش و مظلوم شهرداری و اداره برق نهاوند بیش از سه ساعت با نهایت تلاش و کوشش کار کردند تا بالاخره  توانستند شرایط را به حالت عادی برگردانند.

اما چند سوال:

-اگر این حادثه تنها دوساعت زودتر اتفاق افتاده بود چه تبعات و عواقبی داشت؟

-درختان خیابان اصلی چند سال است هرس نشده اند و به حال خود رها شده اند؟

-آیا باید حتما حادثه ای رخ دهد تا ما و مسئولان به فکر علاج آن باشیم؟

و نکته آخر : در حالیکه  رئیس اداره برق شهرستان نهاوند و ماموران زحمت کش این اداره چندین ساعت منتظر انجام ترمیم شبکه برق رسانی و وصل برق 30 درصد شهر بودند و کابل های برق در لابه لای شاخه های پیچیده درختان تنومند گم شده بودند اما بعضی از کارمندان شهرداری اجازه قطع شاخه های درختانی که مزاحم کار عملیات برق رسانی بودند را نمی دادند که این موضوع باعث تنش های لفظی دو طرف شد؟

به راستی در آن شرایط بحرانی وصل برق 30 درصد شهر نهاوند مهمتر بود و یا ماندن چندین شاخه درختی که چندین سال است هرس به خود ندیده اند؟

/ 1 نظر / 69 بازدید
www.hostexhibition.com نمايشگاه هاست

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد updap دات کام با تشکر[گل] [گل]