استاندار همدان: رئیس جمهوری دیپلماتیک و منطقی به اظهارات جاهلانه ترامپ پاسخ داد

وی اضافه کرد: این سخنان در حد شعار بوده چون دفاع مقدس به جهان ثابت کرد که ملت ایران برای دفاع از دین و انقلاب و وطن خود جانانه می جنگند و جان خود را می دهند تا وطن در اختیار دشمن نباشد.
وی ادامه داد: رئیس جمهوری ایران در سخنرانی دیپلماتیک و منطقی ترامپ را فردی جاهل، بی منطق و کسی که برای فروش سلاح جنگ افروزی را دنبال می کند، معرفی کرد و منطق ایران را به کرسی نشاند.
استاندار همدان گفت: تنها تایید کننده سخنان سخیف رئیس جمهوری آمریکا نخست وزیر رژیم صهیونیستی بود و این افتخاری برای ایران است.
نیکبخت اظهارکرد: ملت ایران دارای افتخارات تاریخی هستند و ترامپ برای افزایش فروش سلاح اقدام به معرفی نادرست این ملت و کشور کرد.
وی تاکید کرد: سیاست هایی که ترامپ در پیش گرفته دوامی ندارد چون اعتراض و واکنش هایی از درون آمریکا علیه این سیاست ها آغاز شده است.
استاندار همدان درباره عملکرد صدای و سیمای مرکز همدان نیز بیان کرد: تلاش و اهتمام این مجموعه برای اعتلای این استان قابل تقدیر است با این وجود باید نسبت به معرفی ظرفیت های این استان به ویژه در حوزه گردشگری تلاش کند.
نیکبخت با ذکر اینکه همدان به عنوان شهر گردشگری انتخاب شده است گفت: هیچ استانی در کشور به اندازه همدان شایستگی ارتقا در حوزه گردشگری را ندارد.
در این آیین که به مناسبت سالروز راه اندازی شبکه همدان برگزار شد از برگزیدگان جشنواره تولیدات صدا و سیمای مرکز همدان تقدیر شد.

/ 0 نظر / 83 بازدید