جلسه ستاد مدیریت بحران نهاوند

شود.

وی تصریح کرد: از مدیریت بحران استان تقاضا داریم که با توجه به شرایط خاص شهرستان نهاوند اعتباری را برای تجهیز امکانات مدیریت بحران این شهرستان در نظر بگیرند و در این زمینه حساسیت بیشتری به این شهرستان نشان دهند.

بهرام‌نیا افزود: گسل زلزله باختری که در شهرستان نهاوند وجود دارد یک تهدید و هشدار جدی برای این شهرستان است و ما مسئولان باید هشیار باشیم و این هشدار را جدی بگیریم.

وی عنوان کرد: کمیته مدیریت بحران باید مدیریت شود و ما به عنوان مسئولانی که مسئولیت پذیرفته‌ایم باید در راستای ارائه خدمات به‌خصوص در مواقع بحران با بهترین شیوه تدبیر و مدیریت کنیم که این مهم نیز زیرساخت‌های لازم را نیاز دارد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس بیان کرد: فرماندار و سایر مسئولان استان باید مانور مدیریت بحران را در شهرستان برگزار کنند تا آمادگی بیشتری را در موقع بروز بحران داشته باشند.

بهرام‌نیا اظهار داشت: در بخش‌ها و ادارات مختلف شهرستان نیز باید مانور مدیریت بحران برگزار شود تا در مواقع بروز بحران آمادگی لازم را داشته باشند.

وی تصریح کرد: متاسفانه در حال حاضر مدیریت بحران در کشور یک متولی خاص و مستقیم ندارد و اگر حادثه‌ای رخ بدهد ما مسئول پاسخگو در این زمینه نداریم.

بهرام‌نیا افزود: ما به عنوان نماینده‌های مردم در مجلس شورای اسلامی تلاش می‌کنیم که یک سازمان مستقل و منفک مدیریت بحران در کشور ایجاد کنیم که به عنوان سازمان مدیریت بحران در کشور پاسخگو باشد.

/ 0 نظر / 35 بازدید